Порошенко: Питання України та Криму для нової адміністрації США - серед пріорітетів

Субота, 18 лютого 2017, 18:56

Президент Петро Порошенко заявив, що отримав від віце-президента США Майкла Пенса "потужний сигнал", що Україна та повернення анексованого Криму - серед пріорітетів нової адміністрації США. 

Про це глава української держави заявив на полях Мюнхенської безпекової конференції 18 лютого після зустрічі з Пенсом, яка, за словами Порошенка, тривала "вдвічі довше запланованого".

"Ми детально пройшлися по координації наших дій у процесах, що відбуваються на сході України, щодо ефективних кроків та формування українського порядку денного по переговорам з РФ", - повідомив Порошенко. Він зазначив, що Пенс "детально поінформований про деталі процесів, які відбуваються".

"(Мною) отримано ще раз потужний сигнал, що Сполучені штати - з Україною, що Україна для нової адміністрації США - серед перших пріорітетів, що питання Криму і боротьби за його звільнення - також залишається серед пріорітетів... Ніякі питання за спиною України вирішуватися не плануються і не будуть", - заявив Порошенко. 

Він додав, що під час Мюнхенської безпекової конференції, яка розпочалася 17 лютого, "Україна залишалася серед головних тем".

"Ми отримали чергове підтвердження потужної світової солідарності з Україною під час російської агресії", -  додав він. 

Як відомо, президент Петро Порошенко заявив, що визнання Росією документів, виданих проросійськими бойовиками на окупованих територіях Донбасу є "черговим доказом російської окупації і порушення норм міжнародного права".

Українська правда powered by lun.ua