Російський опозиціонер Кара-Мурза виїхав за кордон після отруєння

10783 перегляди
Неділя, 19 лютого 2017, 14:51

Російський опозиціонер Володимир Кара-Мурза-молодший вирушив за кордон для проходження курсу реабілітації після отруєння.

Про це повідомив у неділю в Facebook його адвокат Вадим Прохоров.

"Сьогодні вранці Володимир Кара-Мурза вилетів за кордон разом з дружиною Євгенією Кара-Мурза в супроводі медика для проходження курсу реабілітації після повторного дуже сильного отруєння (раніше кілька днів він перебував у критичному стані коми)", - написав адвокат.

За його словами, діагноз у виписному епікризі - "токсична дія невстановленої речовини".

"Володя спеціально просив передати всім друзям, колегам і соратникам, що він обов'язково буде і далі продовжувати займатися тим самим, чим і всі останні роки: діяльністю, спрямованою на відновлення демократії в Росії. Це в повному обсязі стосується і Акту Магнітського - що могло стати однією з причин його нинішнього і попереднього отруєнь", - додав адвокат.

Як відомо, 26 травня 2015 року Кара-Мурза був госпіталізований через раптове погіршення самопочуття. 28 травня стало відомо, що він введений у стан медикаментозного сну. Лікарі поставили діагноз "гостра ниркова недостатність". Пізніше його батько заявив, що він був отруєний. Кара-Мурза-молодший виїхав за кордон на реабілітацію, але потім повернувся до Росії.

2 лютого 2017 року Кара-Мурза-молодший знову був екстрено госпіталізований.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua