Прилєпін: Зарплата моя на Донбасі – 20 тисяч рублів, я її віддаю

Понеділок, 20 лютого 2017, 19:16

Російський письменник Захар Прилєпін, який воює проти України на Донбасі, заявив, що отримує там 20 тисяч рублів і спонсорує на них бойовиків.

Про це йдеться в його "відповіді недоброзичливцям" на "Комсомольській правді".

Прилєпін віртуально дискутує, зокрема, зі співвітчизниками Матвієм Ганапольським, Дмитром Биковим, Володимиром Кара-Мурзою, Станіславом Садальським і Дмитром Глуховським.

Звертаючись до Бикова, він пише: "Батальйон, уяви собі, як і кожна, скажімо, школа чи дитячий садок, вимагає великих позабюджетних вливань. Наші буржуазні еліти не дуже помічені в бажанні спонсорувати спротив Донбасу, тому деякі речі доводиться робити самим, на свої кровні".

"Зарплата в мене як у заступника комбата – 20 тисяч рублів, я її, тільки-но отримавши, одразу віддаю колективу. Але треба (тільки на батальйон) приблизно у сто разів більше щомісяця. Тож я не закрию програми, вибач. У мене касок і броників не вистачає", – заявив Прилєпін.

"Ще в мене зараз на півтора мільйона замовлень на допомогу багатодітним, хворим, родинам загиблих ополченців, дітям Донбасу – цим теж треба займатися, і я буду цим займатися, і навіть не стану робити з цього таємниці", – додав він.

"Ще я задумав величезний рок-фестиваль на землі Донбасу на допомогу Донбасу, і я зроблю його. Якщо не буде чергового загострення. Якщо буде загострення, будемо ним займатися", – заявив Прилєпін.

Він запевнив: "Штатка батальйону, у якому я служу, – повна, так само як і штатка полку. Нам нікого не треба, самим би прогодуватися. Втім, якщо Матвій і товариші прибіжать здаватися – тарілку супу наллємо".

 
kp.ru

Із приводу критики й пророкувань йому смерті на війні новоспечений бойовик написав:

"Якщо із мною щось трапитися нехороше, то Матвій розповість про "собаці собача смерть", а Дмитро – про "закономірний підсумок" і якусь там "хибу іманентних зв'язків". А Володя про Аркадія Гайдара ще раз. І "катастрофу ілюзій". Відповідь у мене одна і проста: не дочекаєтеся".

"Ще є численні українські депутати, які дружно побажали мені швидкої погибелі, лави в Гаазі й заодно направили кучеряві прохання, щоб мене внесли в санкційні списки. Тут, до речі, може вийти. За кордон мене й так особливо не кликали останні три роки, а тут взагалі можуть не пустити", – додав Прилєпін.

Як стало відомо 13 лютого, Євген (Захар) Прилєпін отримав посаду "заступника командира батальйону спецназу з роботи з особовим складом" у так званій "ДНР", його батальйон нібито воює на лінії зіткнення з українськими військовими.

"З моєї ініціативи вже створено підрозділ, і ми будемо прагнути того, щоб на білому коні в'їхати в якесь прилегле місто, яке було залишене нами з різних причин", – заявив Прилєпін.

Служба безпеки України відкрила провадження проти Прилєпіна за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) і ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) ККУ.

У 1990-х роках Прилєпін служив у загоні міліції особливого призначення (ОМОНі), брав участь в операціях у Чечні й Дагестані.powered by lun.ua