Геращенко обурилася сексистськими заявами Ляшка

Вівторок, 21 лютого 2017, 18:08

Перший заступник голови Верховної Ради звинуватила народного депутата Олега Ляшка у сексизмі та зажадала вибачень.

Це сталося під час засідання Верховної Ради.

Народний депутат Олена Шкрум закликала парламент проголосувати за раніше відхилену поправу до законопроекту про службу в органах місцевого самоврядування. Після цього Ляшко вийшов на трибуну і заявив: "Коли я дивлюсь на вас – чудову, молоду, розумну, яка виходить сюди і доповідає закони про державну службу і про місцеве самоврядування, у мене до вас одне питання: Ви хоч день працювали в державних органах чи в органах місцевого самоврядування?".

Він розкритикував прийнятий 9 лютого закон про службу в органах місцевого самоврядування.

"Влаштували тут дитсадок, пісочницю", - сказав Ляшко.

Слово взяла віце-спікер Ірина Геращенко, яка звинуватила Ляшка у сексизмі і закликала говорити по суті.

"Все інше це некоректні заяви, які носять сексистьский характер. В парламенті представлено 12% жінок. Жодна з них не вийшла на цю трибуну і не сказала про когось "лисий", "пузатий", "косий" чи "кривий" про чоловіка. Я закликаю назавжди забути тут про вік про молодість. Обговорюйте тут законопроекти, а не вік, стать, красу чи некрасу представниці парламенту", - заявила Геращенко.

Однак Ляшко продовжив своє: "Що я їй мав сказати: відьма стара?".

Раніше, всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром", що об'єднує батьків людей із синдромом Дауна, обурилася висловлюваннями нардепа Олега Ляшка щодо цієї хвороби й опублікувала відкритого листа на його адресу.

Тетяна Кусок, УПpowered by lun.ua