Дезертир з Криму не визнає себе держзрадником

П'ятниця, 24 лютого 2017, 14:16

Колишній військовослужбовець ЗСУ Максим Одинцов, який перейшов на бік РФ, не визнає своєї провини у державній зраді.

Дарницький районний суд Києва встановив порядок слухань і продовжить розгляд справи 13 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Після оголошення прокурором у процесі обвинувального акта суд надав слово Одинцову.

Той повідомив, що за національністю він росіянин, має громадянство РФ, вища освіта. До затримання був військовослужбовцем РФ у військовій частині.

"У тій кваліфікації, яку оголосив прокурор, провини своєї не визнаю", - сказав Одинцов, відповідаючи на питання про те, чи визнає він свою провину. При цьому він не уточнив, у чому саме не вважає себе винним.

Підсудний також додав, що надаватиме свідчення після допиту свідків.

Прокурор попросив суд спочатку допитати свідків, потім досліджувати речові докази. Адвокат вказав, що перед допитом свідків необхідно вивчити докази.

Суд встановив такий порядок слухань: спочатку будуть досліджені письмові докази, потім суд опитає свідків, після чого буде допит обвинуваченого. Також суд попросив представника держобвинувачення на наступне засідання підготувати докази.

У слуханні справи оголошено перерву до 13 березня 12:30.

Як відомо, СБУ затримала на адмінкордоні з Кримом двох дезертирів, які після анексії півострова перейшли служити в російську армію.

У Росії ж заявляють, що колишніх українських військових нібито виманили на пункт "Джанкой".

Одинцов проходив військову службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України в зазначені пункти збору. Перейшов на військову службу до РФ.

До окупації служив у військовій частині А1100 (смт Новофедорівка) на посаді: старший повітряний стрілець-pадист вертолітного загону вертолітної ескадрильї.powered by lun.ua