Суд арештував у Охендовського автівку і 100 гривень

П'ятниця, 24 лютого 2017, 17:36

Солом’янський суд 24 лютого за клопотанням детектива Національного антикорупційного бюро частково арештував майно голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського.

Про це "Українській правді" повідомив адвокат Охендовського Олег Бабіч.

Як стверджує адвокат, суд задовольнив клопотання НАБУ тільки частково.

Суд обмежився арештом автомобіля 2008 року випуску, єдиного банківського рахунку Охендовського, залишок на якому складає близько 100 гривень, а також 22 акцій, придбаних Охендовським у середині 90-х.

"Навіть таке рішення суду є незаконним. Уже в понеділок на це рішення буде подана апеляція", – повідомив адвокат.

Згідно з останньою декларацією за 2015 рік, Охендовському належить місце у підземній автостоянці, 22 акції "Запоріжжяобленерго", 43 долари на рахунку в "Укргазбанку", 205 тис грн готівкою, автомобіль Lexus LX 570 2008 року випуску, мисливський карабін, запонки і годинник.

Голова Центрвиборчкому зареєстрований у квартирі в Києві площею 54 кв.м., власницею якої є його матір.

Більшість майна і бізнесу родини Охендовського оформлено на його дружину і тещу. Це, зокрема, будинки в селі Горенка на Київщині площею 240 кв.м і 120 кв.м, де проживає голова Центрвиборчкому. 

Охендовський не зазначав у декларації київську квартиру своєї тещі Олени Архипової на вул. Протасів Яр, 8 площею 312 кв.м, а також два паркомісця за тією ж адресою. Цю нерухомість теща Охендовського купила у 2009 році.

Водночас згідно з умовами декларування, посадовець не має декларувати майно родичів, яким він не користується.

Як відомо, Охендовський підозрюється у незаконному отриманні грошей із "чорної каси" Партії регіонів. 16 лютого Охендовський звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з проханням закрити справу проти нього.

Ірина Салій, УПpowered by lun.ua