Артеменко заявив, що до його адвоката прийшли з обшуком

Понеділок, 27 лютого 2017, 11:22

Народний депутат Андрій Артеменко заявив, що в його адвоката в понеділок вранці слідчий Генеральної прокуратури проводить слідчі дії.

Про це він повідомив на початку прес-конференції

"Мій адвокат Леонід Сіваков, який представляє мене у справі за фактом державної зради, стаття 11 частина 1 (ККУ), не зможе бути на сьогоднішній прес-конференції у зв’язку з тим, що декілька годин тому до його офісу зайшов слідчий з особливо важливих справ 6 відділу ГПУ разом з озброєною групою "Альфа", разом з невстановленими особами – і вони займаються слідчими діями у невідомій нам справі", – сказав депутат.

"Я не впевнений, що мій адвокат зможе взяти сьогодні участь в моєму допиті, який заплановано на 3-тю годину дня в прокуратурі Криму", – додав Артеменко.

Як відомо, 7 лютого у Сівакова та помічника нардепа Ігоря Мосійчука Андрія Мамалиги провели обшук у справі про незаконне заволодіння майном підприємства: за даними ГПУ, Мамалига й Сіваков незаконно зменшили частку третього партнера Володимира Крикунова у "НВП "Світло" і переоформили на іншу фірму приміщення площею більше 2,4 тис кв. м.

Згодом американське видання "The New York Times" повідомило, що український парламентар від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Артеменко передав екс-раднику президента США Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією для скасування санкцій із РФ.

Цей план нібито передбачає виведення всіх російських військ зі схходу України й референдум про передачу Криму в "оренду" Росії на 50 чи 100 років.

Артеменко заявляв, що нібито отримав схвалення свого плану з боку помічників президента РФ Володимира Путіна.

Артеменка виключили з фракції Радикальної партії, а Ляшко вимагав від нього скласти депутатський мандат.

Депутат же заявив, що він "формально став консультантом" із ініціативи американської сторони.

А юрист Трампа Майкл Коен підтвердив, що бачився з Феліксом Сетером і Андрієм Артеменком у січні, але заперечив, що вони передали йому план з урегулювання ситуації в Україні для Майкла Флінна.

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua