Артеменко з кількома паспортами вніс закон про подвійне громадянство

Понеділок, 27 лютого 2017, 16:40
sps.org.ua

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про зміну норми щодо подвійного громадянства в Україні.

Законопроект № 6139 зареєстрував нардеп Андрій Артеменко, який у понеділок підтвердив, що має кілька паспортів, зокрема паспорт Канади.

Тексту законопроекту поки на сайті немає.

Він публічно висловлювався за впровадження в Україні подвійного громадянства.

Пізніше його колишній однофракцієць Ігор Мосійчук повідомив, що Артеменко вже готує відповідний законопроект.

22 лютого голова фракції РП Олег Ляшко заявив, що його політсила ініціюватиме законопроект, згідно із яким  депутатів із подвійним громадянством позбавлятимуть мандата.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що депутат від радикальної партії Олега Ляшка Андрій Артеменко запропонував президенту США Дональду Трампу альтернативний план мирного врегулювання українсько-російського конфлікту, який нібито передав через колишнього радника Трампа Майкла Флінна.

Повідомлялося, що "план" Артеменка передбачає виведення всіх російських військ зі східної України, а також проведення референдуму щодо того, аби передати Крим, українську територію, захоплену Росією у 2014 році, в оренду РФ терміном на 50 або 100 років.

Органи прокуратури розслідують провадження проти Артеменка за антидержавні дії у співпраці з РФ, не виключено, що до Верховної Ради буде внесено подання про зняття з нього депутатської недоторканності.

У свою чергу на брифінгу 27 лютого Артеменко зазначив, що його слова про "оренду Криму" невірно інтерпретовані.

Українська правдаpowered by lun.ua