Рубан стверджує, що через рішення СБУ зірвався обмін полоненими

Понеділок, 27 лютого 2017, 20:27

Керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан стверджує, що через непропуск його в КПВВ "Мар'їнка" в понеділок зірвався обмін полоненими, не передбачений Мінськими угодами.

Про це він сказав в коментарі "Громадському".

"Сьогоднішній обмін, який повинен був відбутися поза Мінськими угодами, зірваний, тому що я не потрапив на ту територію (тимчасово непідконтрольну українській владі). Він відбудеться, незалежно від того, хто його буде підштовхувати..., обмін буде", - заявив Рубан.

Він не відповів на запитання про наступну можливу дату обміну.

Керівник Центру звільнення полонених також повідомив, що народний депутат України Надія Савченко 24 лютого не перетинала КПВВ "Мар'їнка" разом з ним, вони зустрілися вже в Донецьку.

За його словами, мета поїздки 24 лютого - передати в Макіївську колонію полоненим речі і медикаменти, які зібрали їхні родичі.

Як відомо, Служба безпеки України скасувала дозвіл на перетин лінії зіткнення на Донбасі керівнику Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Рубану.

У свою чергу, прес-служба Державної прикордонної служби України повідомила, що стосовно Рубана складено адміністративний протокол за ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску через державний кордон).

Сам Рубан розцінює скасування СБУ дозволу йому на перетин лінії зіткнення свого роду помстою з боку спецслужби.

Як повідомлялося, 24 лютого народний депутат України Савченко та керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Рубан прибули до Донецька, а потім до виправної колонії в Макіївці, де утримуються українські полонені.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: