Учасники "блокади Донбасу" відкрили новий пост на трасі Курахове-Мар'їнка

Середа, 1 березня 2017, 22:27

Штаб блокади ОРДЛО заявляє про відкриття мобільного посту на трасі Курахове-Мар'їнка.

Відповідна інформація розміщена на Facebook штабу.

"Пост розташований на трасі Курахове-Мар'їнка і є сполучною ланкою з редутом "Соловейко" на Маріупольскому напрямку та редутом "16 добровольчого батальйону" у Кривому Торці", - сказано у повідомленні.

25 лютого повідомлялося, що учасники блокади Донбасу відкрили новий редут в районі селища Новотроїцьке Донецької області.

Як відомо, 16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.

26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

25 січня 2017 року люди в камуфляжі –  "ветерани АТО" і окремі народні депутати – заблокували ділянку залізниці в Луганській області, поліція порушила справу за цим фактом.

Блокада призвела до дефіциту антрацитового вугілля – 15 лютого в Україні запроваджено надзвичайні заходи у сфері енергетики.

20 лютого Гройсман запропонував політичним силам, які пов'язані з блокадою ОРДЛО, знайти спільне вирішення проблеми шляхом переговорів.

Штаб блокади ОРДЛО відмовляється вести переговори із прем’єр-міністром.

Українська правда

 powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!