НАБУ перевірить статки сім'ї першого заступника голови СБУ

П'ятниця, 10 березня 2017, 14:42

Спеціалізована антикорупційна прокуратура на підставі журналістських розслідувань відкрила провадження щодо першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини.

Розслідування ведуть детективи Національне антикорупційне бюро України, інформує НАБУ у Facebook.

"10 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного збагачення першого заступника голови Служби безпеки України (ст. 368-2 Кримінального кодексу України)", – сказано в повідомленні.

"Підставою для реєстрації кримінального провадження, відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, стали матеріали журналістських розслідувань", – уточнює відомство.

Розслідування даних фактів доручено Головному підрозділу детективів НАБУ.

У свою чергу, САП зазначає: "Згідно з інформацією ЗМІ, перший заступник голови Служби безпеки України набув у власність активи у значних розмірах, законність підстав набуття яких не підтверджується доказами".

Раніше "Слідствр.Інфо" повідомило, що перший заступник глави СБУ Павло Демчина, який очолює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, офіційно мешкає у відомчому гуртожитку СБУ, хоча його дружина Ольга Воловчук мешкає у розкішному заміському маєтку і володіє елітними автівками

Після цього у СБУ заявили, що Демчина заперечує цю інформацію і сам звернувся до НАБУ з проханням перевірити такі повідомлення.

Демчину називають "смотрящім" за СБУ від першого заступника голови парламентської фракції БПП Ігоря Кононенка.

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua