Бойовики заявили, що відділяються від України "державним кордоном"

Понеділок, 13 березня 2017, 13:37

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко підписав "указ" про закріплення за лінією зіткнення на Донбасі статусу "державного кордону".

Повідомлення про відповідний "указ" опублікувало так зване "міністерство держбезпеки" бойовиків.

Вказується, що "документ" був підписаний ще 27 лютого.

"Встановити для лінії зіткнення, що проходить між "Донецькою народною республікою" і Україною, статус державного кордону", - йдеться в "указі".

 
 

Як відомо, 1 березня донецькі і луганські бойовики заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під "зовнішнє управління" бойовиків "ДНР" та "ЛНР".

18 лютого сайт Кремля оприлюднив указ за підписом президента РФ про визнання на території Російської Федерації документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

Секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявив, що підписанням даного указу президент РФ Володимир Путін юридично визнав квазідержавні терористичні угруповання і вийшов з "Мінського процесу".

Президент України Петро Порошенко назвав підписання Путіним указу "черговим доказом російської окупації і порушення норм міжнародного права".powered by lun.ua