Представник Порошенка: Серед "блокадників" безліч раніше судимих

Вівторок, 14 березня 2017, 12:20

Серед затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями було багато раніше судимих осіб.

Про це заявив представник президента України у Верховній Раді Артур Герасимов на пленарному засіданні парламенту у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами у затриманих також знайшли гранати.

"У мене виникає кілька питань. Якщо ми говоримо, що зброя була зареєстрована, то звідки взялися гранати. Наскільки я знаю українське законодавство, вони не можуть бути зареєстровані. Друге питання: чому там не було політиків і чому вони підставили ветеранів, які щиро вірять в ідею?" – сказав він.

Герасимов також додав: "Третє питання: чому там було дуже багато раніше судимих?"

На його думку збереження внутрішнього фронту в Україні і розгойдування ситуації в країні вигідно, перш за все, агресору.

"Коли ми говоримо про блокаду, перш за все, ми повинні чітко розуміти, кому на руку вона працює. Вона працює на терористів і загарбників ", - сказав він.

За словами Герасімова, вчора українська поліція звернулася до учасників блокади на Донбасі з проханням здати знайдену зброю, "на що вона отримала відмову".

Крім того, представник президента звернув увагу на нічні події в облрадах, мають провокаційний характер і покликані розхитати ситуацію в країні.

Як повідомлялося, напередодні співробітники Служби безпеки України в зоні проведення антитерористичної операції під час контрдиверсійні заходів в населених пунктах Торецькому, Щербинівка і Курдюмівка затримали понад 40 осіб зі зброєю.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...