Нардепи вимагають від ГПУ нового розслідування щодо Януковича

Понеділок, 20 березня 2017, 11:10

Народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова направили запит до ГПУ з вимогою розслідувати законність будівництва під керівництвом Віктора Януковича вертолітних майданчиків у Києві та на Черкащині.

Про це повідомила у Facebook перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Вона нагадала, що на вертолітний майданчик поблизу Канева Черкаської області під час президентства Януковича було витрачено 130 мільйонів гривень бюджетних коштів.

"Тоді всі наші запити і виступи щодо зловживань були проігноровані режимом. Думаю, зараз прийшов час розслідувати цю оборудку, тому разом з Маріэю Іоновою направили всі необхідні запити в ГПУ", - написала Геращенко.

Окрім того, за її словами, вони з Іоновою також чекають від Генпрокуратури розслідування іншої афери: щодо гелікоптерного майданчика в Києві, на Парковій алеї.

"Зараз там чомусь працює бізнес-центр і ресторан, а тим часом є загроза зсувів для Маріїнського палацу і парку", - зазначила Геращенко.

Також, зазначила вона, депутатам було б цікаво побачити розслідування стосовно "грандіозного будівництва" аеропорту "Бориспіль".

"Туди в 2011-2012 роках вбухали мільярди, а тепер старі термінали А, В і один новозбудований стоять законсервовані. Зате хтось, мабуть, заробив собі на приватний літак", - обурюється заступниця спікера.

Як відомо, вертолітний майданчик на Черкащині Янукович і його оточення використовували, аби дістатися шикарного мисливського будинку екс-президента в Сухолуччі й пополювати.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування