"Укроборонпром" випробував нові бойові модулі

Вівторок, 21 березня 2017, 13:47

Державний концерн "Укроборонпром" провів порівняльні вогневі випробування бойових модулів "Шквал" та "Стілет" для БМП.

Про це повідомив у Twitter президент Петро Порошенко.

За інформацією самого "Укроборонпрому", бойові модулі спроектованої на Житомирському бронетанковому заводі.

Зазначається, що під час випробувань, що проходили на одному з військових полігонів Житомирської області, фахівці заводу та інших підприємств-учасників концерну та Міноборони проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного модуля. Найкращий за параметрами бойовий модуль візьмуть для озброєння БМП в українській армії.

Промисловці розповіли, що "Шквал" оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. Бойовий модуль "Стілет" – це гармата ЗТМ-2, посилене бронювання та аналогічний комплект озброєння.

За точність бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01 ("Шквал") та "Трек-2-01" ("Стілет"). Обидва прицільні комплекси оснащені лазерним далекоміром та тепловізором, але використовують різні алгоритми управління вогнем.

"Нове озброєння дозволить значно підвищити бойові можливості української армії, яка отримає фактично нову БМП, оснащену сучасним цифровим комплексом керування вогнем, з потужним арсеналом озброєння, двигуном Deutz, підвищеним захистом та засобами маскування, в тому числі і у інфрачервоному діапазоні", - впевнені в "Укроборонпромі".

Як повідомлялося, днями "Укроборонпром", що об'єднує багатопрофільні підприємства різних галузей оборонної промисловості України, запропонував Польщі співпрацю у сфері протиповітряної оборони та бронетехніки для створення нових зразків озброєння та військової техніки.

Українська правда

powered by lun.ua