У ПАРЄ в шоці через поїздку свого президента з росіянами в Сирію – Ар’єв

Вівторок, 21 березня 2017, 16:54

Делегати ПАРЄ засуджують візит свого президента Педро Аграмунта з російськими депутатами в Сирію.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Він зазначив, що увесь день після прильоту на засідання комітету ПАРЄ в Париж спілкується із колегами з інших делегацій стосовно візиту президента ПАРЄ до Ассада на запрошення російських депутатів.

"Сказати що колеги здивовані - нічого не сказати. Вони в шоці! І, вочевидь, тим хто їздив доведеться вже по поверненню відповідати на купу неприємних питань", - написав він.

На його думку, візити до диктаторів підривають суть існування Ради Європи як місця, "заснованого для підтримки демократії та прав людини, а не політиків, які у крові з ніг до голови".

Як відомо, перший заступник спікера Ради Ірина Геращенко закликає направити листа в ПАРЄ з вимогою дати пояснення, чому президент Асамблеї Педро Аграмунт полетів до Сирії разом із делегацією російської Держдуми.

Також своє невдоволення висловив постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба. Він написав у Facebook, що таким чином Парламентська Асамблея знищує свій єдиний справжній актив - моральний авторитет.

20 березня російський "Первый канал" повідомив, що у сирійський Дамаск прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом. Хоча, як відомо, Аграмунт не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Українська правда

powered by lun.ua