"Автомайдан" приїхав до голови Одеського адмінсуду, якого заскочили п'яним за кермом

Субота, 25 березня 2017, 19:47

Активісти "Автомайдану" провели акцію під маєтком глави Одеського окружного адмінсуду Олега Глуханчука.

Про це 25 березня повідомили в Одеському осередку ВО "Автомайдан". 

"Одеські автомайданівці провідали голову Одеського окружного адмінсуду Олега Глуханчука... Живе Олег Васильович на березі моря у чотириповерховому "садовому або дачному будиночку", як зазначено в його е-декларації. Але насправді даний маєток Глуханчука важко назвати "садовим будинком", - зазначили активісти. 

Згідно з повідомленням, учасники акції "залишили "хворому" апельсинів разом із повісткою до суду, який має відбутися 28 березня у справі щодо водіння авто у нетверезому стані". 

 
 
 
Фото - ВО "Автомайдан"

Як відомо, в Одесі 11 лютого працівники поліції зупинили автомобіль TOYOTA Tundra, яким керував голова Одеського окружного адмінсуду Олег Глуханчук у стані алкогольного сп'яніння.  Було оприлюднене відео спілкування Глуханчука і Миколи Шурди, що був у авто, із працівниками поліції. Поліцейські помітили ознаки алкогольного сп'яніння, однак Глуханчук відмовився пройти тест на місці. 

Одеський окружний адмінсуд заявив, що відео за участю Олега Глуханчука, яке підтверджує факт його нетверезого водіння, оприлюднили з метою "дискредитації" судді. В УП є копія протоколу, що підтверджує його вину. 

Українська правда powered by lun.ua