У Москві на "Он вам не Димон" вже понад 200 затриманих

Неділя, 26 березня 2017, 17:14

У Москві на антикорупційному мітингу "Он вам не Димон", ініційованому опозиціонером Олексієм Навальним, поліція затримала понад 200 осіб, ОМОН відтіснив учасників акції з Пушкінської площі. 

Під час зачистки з площі поїхали не менше 10 автозаків. За повідомленням ТАСС, яке посилається на джерело у правоохоронних органах, на акціях протесту у Москві затримали понад 200 людей. 

Наразі поліція не вдається до силових дій, "видавивши" своїм наступом учасників мітингу до входів у метро "Чеховская" у напрямку Петрівки. 

За повідомленням "Радіо Свобода", на Тверську для участі в мітингу зібралося близько 10 тис. осіб. Під час зачистки з боку ОМОНа біля кінотеатру на Пушкінській мітингарі вигукували "Фашисты!", "Путин вор", "Он вам не Димон", "Россия будет свободной". 

Наразі поліція знову почала "видавлювати" людей з перехрестя на Страсному бульварі, де призупинено рух, у напрямку Петрівки. 

 
Під час зачистки на Пушкінській площі поліція діяла жорстко, била учасників акції на дорозі та газонах .
 
ОМОН розігнав учасників мітингу з-під кінотеатру на пушкінській 
 
Далі людей почали витісняти у  напрямку метро "чеховская" та петрівки
 
дорогою поліція наздоганяла учасників акції та проводила затримання
 
біля метро на перехресті зі страсним бульваром деякий час поліція не чинила спроб відтіснити протестувальників
 
згодом шеренгами омон знову почав наступ на учасників акції, відтісняючи їх у напрямку петрівки

Раніше стало відомо, що на наймасштабнішій акції протесту, яка проходить у Москві, затримали Навального і ще близько 130 осіб.

Мітинги 26 березня проходять у містах РФ, влада лише невеликої частини зі 100 заявлених організаторами міст дала дозвіл на їх проведення, також повідомляється про затримання учасників.

У Москві Навальному відмовили в узгодженні мітингу і ході по вул.Тверській, до мешканців звернулися з проханням утриматися від участі в акції. Також заклики вийти на акцію в Кремлі назвали провокацією. У відповідь Навальний закликав людей "просто пройти з усіма будь-яку ділянку по вул.Тверській".

Українська правдаpowered by lun.ua