РосЗМІ: У Москві на акції затримано понад 500 осіб

Неділя, 26 березня 2017, 18:15

У Москві кількість затриманих учасників антикорупційного мітингу, ініційованого опозиціонером Олексієм Навальним, перевищила 500 осіб.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело у правоохоронних органах Москви. 

"За даними на 17:00 мск, затримано понад 500 осіб", - повідомив співрозмовник.

Він припустив, що стосовно більшості з них буде складено адмінпротоколи за ст. 20.2 КоАП - "Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування", а декого відпустять після бесіди.

"Затриманих доставляють у різні столичні відділки поліції", - повідомили у правоохоронних органах.

У свою чергу "Дождь" з посиланням на "ОВД-Инфо" повідомляє, що затриманих - понад 600 осіб, з них понад 10 - неповнолітні віком до 18 років. 

За даними Інтерфаксу, представник мерії Москви Володимир Черніков заявив, що "поліція проявила себе бездоганно".

"Співробітники діяли грамотно, професійно. Вони впоралися зі своїм завданням - забезпечили безпеку при такому скупченні людей на досить обмеженій ділянці", - заявив він.

У мережі тим часом з'явилися фото, як поліція затримує дівчину та підлітків. Також у відділок поліції за "участь у несанкціанованій акції" потрапив фотокор, журналіст видання The Guardian Алекс Лун. 

Разом з тим Роскомнадзор відправив до низки ЗМІ, які надавали інформаційну підтримку акції Навального листа, у якому просить видання бути об'єктивними у висвітленні події.

Як заявив прес-секретар Роскомнадзора Вадим Ампелонський, проведення мітингу "є прямим порушенням закону і створює загрозу громадській безпеці".

"Вчора ми звернулися з адресним проханням до ряду ЗМІ, які надавали інформаційну підтримку організаторам заходу, попросили дотримуватися у своїх матеріалах принципу об'єктивності та проінформувати аудиторію про офіційну позицію, в тому числі про протизаконний статус даного масового заходу", - додав він. 

Як пише "Новая Газета", у програмі "Воскресное время" на Першому каналі про мітинги у Москві не повідомили нічого. 

Як відомо, раніше ЗМІ повідомили, що у Москві на антикорупційному мітингу "Он вам не Димон", ініційованому опозиціонером Олексієм Навальним, поліція затримала понад 200 осіб. 

Мітинги 26 березня проходять у містах РФ, влада лише невеликої частини зі 100 заявлених організаторами міст дала дозвіл на їх проведення, також повідомляється про затримання учасників.powered by lun.ua