Балаклія: На ліквідацію наслідків вибухів боєприпасів виділили 2 мільйони

Неділя, 26 березня 2017, 23:44

Балаклійська райрада виділила 2 мільйони гривень на ліквідацію наслідків вибухів боєприпасів на артилерійських складах. 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Балаклійської РДА.

"З районного бюджету було виділено додатково 2 млн грн на проведення аварійно-відновлювальних робіт в м.Балаклія та на прилеглих територіях. Кошти будуть спрямовані на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка відбулася 23 березня в результаті пожежі на складах боєприпасів, розташованих на території в/ч А1352", - йдеться у повідомленні. 

Зазначено, що рішення ухвалено на позачерговій сесії райради, яку скликано 26 березня з ініціативи голови РДА Степана Масельського. 

Як відомо, пожежа на арсеналі у Балаклії з подальшими вибухами боєприпасів почалася в ніч на 23 березня, близько 36 тисяч мешканців міста і довколишніх сіл евакуювали.

24 березня в Міноборони заявили, що пожежу на артскладах біля Балаклії повністю ліквідовано. Внаслідок НС поранено 3 особи, 1 особа загинула.

25 березня рух поїздів до станції Балаклея, зупинений у зв'язку з вибухами боєприпасів на артскладах, було відновлено. КП БРР "Балаклійський водоканал" працювало у штатному режимі. Газопостачання у зоні надзвичайної ситуації було відключено. 

Як повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, у Балаклії зафіксовано пошкодження 243 будинків, у тому числі 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків, 12 об'єктів соціальної сфери, 22 об'єкти інфраструктури та промисловості.

26 березня голова ХОДА Юлія Світлична повідомила, що  у Балаклії завершено розмінування, електропостачання відновлено у 95% абонентів.

Більше про події на Харківщині читайте у матеріалі "Надзвичайна зона. Вибуховий "апокаліпсис" у Балаклії".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua