Лукашенко готовий стати з Путіним "спиною до спини і відстрілюватись"

Вівторок, 28 березня 2017, 17:59

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє про "блискучі стосунки" із президентом Росії Володимиром Путіним. 

Про це він заявив на зустрічі з послом Вірменія Арменом Хачатряном з нагоди завершення його дипломатичної місії в Білорусі, передає БЕЛТА.

Він заявив, що для спілкування із Путіним йому не потрібні посередники.

"Ненавиджу посередників. Тому що вони навколо Білорусь усі, скільки я президентом, стільки і ходять - то миротворці, то посередники, то з Євросоюзом, то ще з кимось. Так ми без посередників розберемося з Євросоюзом, з іншими державами і так далі. Сьогодні вже про Росію говорять, що посередники там потрібні між Путіним і Лукашенком. Так заспокойтеся - у нас з Володимиром Володимировичем Путіним блискучі відносини. Блискучі", - сказав він.

"Якщо є якісь проблеми, ми їх вирішимо. Без посередників ми вирішимо удвох, і нам не треба ніяке посередництво. Ми рідні брати, нам ділити нічого. Я йому якось публічно сказав - може бути, ще буде час, коли доведеться спиною до спини стати і відстрілюватися, ну, як військові люди говорять", - додав Лукашенко.

Як відомо, раніше Лукашенко заявляв, що Україна воює за свою незалежність, та й суверенітет Білорусі намагаються поставити під сумнів.

Українська правда

powered by lun.ua