Рябошапка: НАЗК врятує відставка Корчак, але ніхто не планує звільнятися

Середа, 29 березня 2017, 23:39

Член НАЗК Руслан Рябошапка вважає, що Наталія Корчак вичерпала свій потенціал на посаді голови відомства.

Про це він написав на Facebook у середу ввечері.

"За результатами сьогоднішнього засідання Уряду, за моїми спостереженнями, ніхто в НАЗК не буде писати заяви про відставку", - повідомив Рябошапка.

За його словами, перезавантаження Агентства потребуватиме тривалого часу - можливо декількох місяців, протягом якого НАЗК буде недієздатним, що не покращить роботу реєстру декларацій й не підвищить ефективність їх перевірки.

"З іншого боку, існуюча ситуація теж не може тривати далі - Агентство потребує швидких і кардинальних внутрішніх перемін. На мою думку, є очевидним, що керівник антикорупційного відомства вичерпала свій потенціал на цій посаді", - заявив Рябошапка.

"Нездатність сформувати колектив однодумців всередині Агентства, відсутність належних комунікацій з колегами з інших державних органів, з громадянським суспільством, з іноземними партнерами, втрата контролю над внутрішніми процесами в Агентстві, призвели до напіврозвалу відомства", - додав він.

"Тому я вважаю, що за відсутності реальних та швидких механізмів "перезавантаження" Національного агентства, єдиним шансом для того, щоб врятувати антикорупційне відомство є відставка Наталі Корчак з посади Голови Агентства", - підкреслив член НАЗК.

Як відомо, сайт подачі електронних декларацій фактично не працює вже майже 5 днів. 

Представники чотирьох громадських організацій звернулися до уряду з проханням звільнення керівництва НАЗК через провал електронного декларування.

Прем'єр Володимир Гройсман закликав членів Національного агентства з питань запобігання корупції подати у відставку.

У свою чергу голова НАЗК Наталія Корчак у відповідь на ці заклики заявила, що не збирається йти у відставку.

Українська правда