Іванка Трамп стала консультантом президента США

Четвер, 30 березня 2017, 05:07

Дочка Дональда Трампа Іванка отримала неоплачувану посаду консультанта президента.

Про це пише BBC.

Іванка Трамп стане співробітницею адміністрації президента США. Вона отримала посаду консультанта президента. Зарплата на цій посаді не передбачена. Сама Іванка заявила, що, незважаючи на неформальний характер роботи, вона буде дотримуватися всіх тих  правил, яким підкоряються і звичайні держслужбовці.

Про те, що Іванка стане радником свого батька, стало відомо ще 20 березня.

Тоді у Вашингтоні оголосили, що у старшої дочки президента буде свій робочий кабінет у Білому домі. Повідомлялося, що офіційно Іванка Трамп не займатиме ніякої посади в його адміністрації.

Ця новина викликала великий резонанс, і Іванка Трамп заявила, що "інформована про те занепокоєння, яке багато хто виявляв з приводу її консультацій президента на особистому рівні".

В американській пресі говорили, що у дочки президента буде доступ до секретної інформації, і що її кабінет буде розташований в західному крилі Білого дому, де знаходиться Овальний кабінет.

Раніше стало відомо, що Трамп планує призначити головою новоствореного управління Білого дому з інновацій чоловіка своєї старшої дочки Джареда Кушнера.

Нагадаємо, 36-річний Кушнер вже займає посаду старшого радника в адміністрації Трампа. Він одружений на Іванці Трамп, старшій доньці американського президента. Кушнер також є власником девелоперської компанії і газети The New York Observer.

Як повідомлялося, в грудні 2016 року Кушнер та екс-радник Трампа з питань нацбезпеки Майкл Флінн зустрічалися з російським послом в США Сергієм Кисляком. Мета перемовин - "встановити зв'язок між новою адміністрацією і російським урядом".

powered by lun.ua