Корчак звинуватила Радецького у гальмуванні роботи НАЗК

П'ятниця, 31 березня 2017, 13:14

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак розкритикувала роботу свого заступника Руслана Радецького.

"Учора в нас мало відбутися чергове засідання, на якому ми мали розглянути питання щодо скерування протоколів про корупцію до суду", – зазначила вона на брифінгу.

"Наші окремі члени Національного агентства так захопилися собою, що забулися, для чого прийшли на роботу", – обурилася Корчак.

Вона повідомила членам НАЗК, що у відставку не йде, тож запропонувала продовжити роботу і перейти до плану роботи.

"Вони відмовилися, продемонстрували свою безвідповідальність. Від свого шановного заступника Радецького Руслана я отримала повідомлення, що працівниками його департаменту складені протоколи про адміністративні правопорушення", – сказала Корчак.

"Відповідно до закону, впродовж 3 днів із моменту складення протоколу він має бути скерованим до суду за рішенням НАЗК. Термін для направлення цих протоколів сьогодні збігає, проте питання не було розглянуте, я вчора пропонувала зібратися!", – заявила вона.

"Окремий член НАЗК свій власний інтерес ставить вище навіть за роботу свого департаменту", – обурилася Корчак.

Також вона пояснила, що просить зібратися НАЗК на позачергове засідання у п'ятницю.

"Так само нам треба затвердити висновки за результатами аналізу звітів партії – і 3 рази тим самим Радецьким це не голосується. І коли питання, чому Ви не хочете голосувати, – відповідь: "Я маю почитати".

"Йому вже надали флешку, його просять прийти в департамент почитати... Я уже прошу Ситника Олега (заступник керівника Департаменту у питаннях запобігання політичної корупції НАЗК – ред.) підійти, поговорити – ну, може, Радецький хоч флешку відкриє. От скажіть, як цю безвідповідальну людину змусити працювати?" – сказала Корчак.

На уточнення журналістів, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман та Руслан Рябошапка закликали її піти у відставку, вона заявила: "Це суб'єктивна думка прем'єр-міністра, це також суб'єктивна думка працівника НАЗК".

Роман Кравець, УП