Латвійський суд залишив під конфіскацією $26 млн Іванющенка

Четвер, 9 березня 2017, 11:42

Латвійський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо спеціальної конфіскації 26 млн доларів США, що належать Юрію Іванющенку. Крім того, ГПУ заперечує інформацію про те, що Україна втратила 5,4 млрд доларів Іванющенка.

Про це у себе в facebook написав заступник генерального прокурора Євген Єнін.

За його даними, 7 березня латвійський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо спеціальної конфіскації 26 млн доларів США, що належать Іванющенку. Його адвокати не змогли довести законність вказаних коштів. Рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.

"Доречі, українське слідство цього разу перебувало на постійному контакті з латвійськими компетентними структурами та сприяло конфіскації цих грошей в Латвії. Іванющенко остаточно втратив можливість повернути ці гроші, натомість Україна має шанси побачити ці гроші, як тільки відповідний вердикт щодо Іванющенка в Украіні вступить в силу", - написав Єнін.

Єнін заперечує інформацію про те, що Україна втратила 5,4 млрд доларів Івнющенка."Генпрокуратура буде вдячна усім, хто володіє та готовий поділитися детальною інформацією про міфічні 5.4 млрд дол. США Іванющенка в закордонних юрисдикціях, нібито втрачених для нашої держави після нещодавнього скасування санкцій ЄС", - написав він.

Раніше Центр протидії корупції повідомив, що через зняття санкцій з Іванющенка Україна втратила 5,4 мільярда.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News