НАЗК збирається судитися з системним адміністратором

Понеділок, 3 квітня 2017, 10:07
www.rbc.ua

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що Агентство має намір 3-4 квітня подати в суд на державне підприємство "Українські спеціальні системи" за неякісне виконання обов'язків системного адміністратора системи електронних декларацій.

Про це вона сказала журналістам перед засіданням Кабінету міністрів у понеділок в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо подавати в суд на системного адміністратора в частині застосування до них штрафних санкцій, пов'язаних зі збоями в функціонуванні системи електронного декларування, а в суді ми у всьому розберемося", – заявила Корчак.

Глава НАЗК вважає, що в рамках судового розгляду можливо буде дізнатися, чи було з боку ДП "УСС" вжито всіх засобів для забезпечення роботи системи е-декларування.

Вона уточнила, що планує подати позов орієнтовно 3-4 квітня.

Як відомо, 29 березня прем'єр Володимир Гройсман закликав членів Національного агентства з питань запобігання корупції подати у відставку через неполадки із системою подачі електронних декларацій.

Голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко зазначав, що при подачі е-декларацій залишається проблемою низька швидкість передачі даних у сховище.

Член НАЗК Руслан Рябошапка заявляв, що Наталія Корчак вичерпала свій потенціал на посаді голови відомства.

У свою чергу голова НАЗК у відповідь на ці заклики заявила, що не збирається йти у відставку.

Також Корчак звинуватила Руслана Радецького у гальмуванні роботи НАЗК.powered by lun.ua