Насіров хотів змінити собі прокурорів

Понеділок, 26 червня 2017, 15:07

Тимчасово відсторонений глава ДФС Роман Насіров просив Солом'янський райсуд Києва відвести двох прокурорів САП.

Про це у понеділок повідомляє кореспондент УП із зали суду.

У судовому засіданні, де розглядається клопотання про продовження запобіжного заходу Насірову, відсторонений голова ДФС спочатку просив суд про відвід прокурора Андрія Перова за упередженість.

Згодом з такої ж причини він попросив відвід для прокурора Олексія Скибенка.

В обох випадках суд відмовив у клопотанні Насірова.

У свою чергу прокури САП побачили в цих діях елементи затягування. Зі слів обвинувачення, справа в тому, що після 18.00 години понеділка у Насірова збігають терміни попередніх зобов'язань.

Як відомо, у понеділок Солом'янський райсуд Києва розглядає клопотання щодо продовження покладених обов'язків на тимчасово відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

8 березня Солом'янський райсуд Києва обрав Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн гривень. Ввечері 16 березня Насіров вийшов із СІЗО в Києві після того, як його рідні внесли заставу.

Насірова підозрюють в тому, що він у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

Роман Кравець, УП

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.