Пропагандистський фільм "Крим" нагородили за "збереження історії"

5924 перегляди
Неділя, 19 листопада 2017, 18:21

Пропагандистський фільм російського режисера Олексія Піманова "Крим" отримав премію за заслуги "у вивченні, збереженні та популяризації історії" на Міжнародному культурному форумі у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляє "РБК", отримання нагороди підтвердила помічниця режисера Дарина Курбанова.

Премію фільму присудило Російське військово-історичне товариство (РВІО), яке очолює міністр культури Володимир Мединський. Нагородження відбулося 18 листопада.

Як відомо, режисер фільму Олексій Піманов - голова медіахолдингу "Красная звезда", до якого входить однойменний пропагандистський телеканал, з 2014 року є персоною нон-грата в Україні як пропагандист Кремля.

У фільмі "Крим" показано російську точку зору на події березня 2014 року в період початку анексії півострова, яку у фільмі називають "кримською весною". Одним зі спонсорів фільму стало Міноборони Росії, Піманов особисто знайомий з міністром оборони Сергієм Шойгу, і, за його словами, ідея створення цього фільму належить саме йому.

На початку жовтня "КіноПоиск" заявив про злам акаунтів для накрутки рейтингу фільму "Крим".

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.