В Україну йдуть холоди з мокрим снігом

Вівторок, 21 листопада 2017, 13:26

У найближчу добу, 22 листопада, над територією України продовжить панувати холодна повітряна маса.

Про це повідомляє Український гідрометцентр, передає "Інтерфакс-Україна".

Погоду більшості областей визначатиме поле підвищеного тиску, лише на сході та крайньому заході – атмосферні фронти.

У східних областях вночі та вранці очікується сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вдень – без суттєвих опадів. Температура вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла.

На решті території – без опадів, лише на Закарпатті та Прикарпатті мокрий сніг і дощ, у північних областях вночі, вранці місцями невеликий сніг; температура вночі 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла.

Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.

Погода на 22 листопада
Погода на 22 листопада

У Києві – вночі, вранці місцями пройде невеликий мокрий сніг, вдень – без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 2-4° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, 22 листопада в Києві найвища температура вдень була зафіксована в 1926 році на позначці 13,2° тепла, найнижча вночі – у 1921 році на позначці 15,7° морозу.

У четвер, 23 листопада, у східних, Сумській, Запорізькій, місцями Дніпропетровській області пройде невеликий сніг, вдень на сході місцями помірний сніг, в західних областях невеликий мокрий сніг і дощ; на решті території – без опадів.

Вітер північно-західний із переходом на заході на північно-західний, 5-10 м/с.

Прогноз на 23 листопада
Прогноз на 23 листопада

Температура у східній частині протягом доби 1-7° морозу; на решті території вночі 2-8° морозу, на заході та крайньому півдні місцями 0-4° тепла, вдень 0-6° тепла, на Закарпатті та Прикарпатті до 10°.

У Києві – без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-5° морозу, вдень 2-4° тепла.