Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

"Динамо" програло албанському "Скендербеу" у групі Ліги Європи

П'ятниця, 24 листопада 2017, 01:46

Київське "Динамо" зазнало поразки у матчі 5 туру групового турніру Ліги Європи. В Албанії "синьо-білі" поступились місцевому "Скендербеу" з рахунком 2:3.

Поєдинок проходив без глядачів: УЄФА покарав албанську команду за протиправні дії вболівальників у попередніх матчах.

У першому таймі на полі була рівна гра - суперники обмінялися голами. На 16-й хвилині після красивої комбінації киян забив Віктор Циганков. Але уже через дві хвилини албанці зрівняли рахунок - відзначився Сабієн Ліляй.

У другому таймі перевага була на боці "Скендербеу". На 52-й хвилині гол забив Аденії, а на 56-й - Соу. Кияни змогли відповісти лише одним результативним ударом - у компенсований час відзначився Назарій Русин.

Після поразки "Динамо", як і раніше, з 10 очками очолює групу В.

Матч 6 туру "синьо-білі" проведуть 7 грудня у Києві проти сербського "Партизана".