Активісти під Радою заявляють про викрадення бійця батальйону "Донбас"

П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:29

Громадська організація "Рух Визволення" заявляє про викрадення їхнього активіста, ветерана бійця батальйону "Донбас" Олександра Новікова.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці руху в Facebook.

"За словами очевидців, його схопили у Києві у районі Індустріального моста. У захопленні брали участь близько 20 людей, схожих на спецпризначенців", – йдеться в повідомленні.

Там зазначають, що Олександр до війни був підприємцем у Макіївці. З "Донбасом" - з першого бою під Карлівкою. Його називають, "одним з організаторів табору за ухвалення антикорупційних законів під Верховною Радою".

Водночас народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, який є також одним із учасників вказаної акції протесту повідомляє, що машину Новікова знайшли за адресою вул. Вадима Гетьмана, 154.

"В машині були вибиті два передніх скла, за кермом сидів чоловік в балаклаві та камуфляжі.

На запитання що він тут робить, сказав, що йому дав указ слідчий Сергій. Сам представлятися відмовився, як і називати прізвище слідчого і пояснювати, що відбувається. Потім він сів в мікроавтобус білий Volkswagen, номер АА0579ВА, де були ще кілька чоловіків теж в балаклавах та в камуфляжі" – пише Соболєв у Facebook.

"Коли я представився народним депутатом і попросив їх пред’явити документи - швидко поїхали. Викликав поліцію, чекаю на місці", – додав нардеп.

Як відомо, кілька десятків людей продовжують акцію протесту в наметовому містечку біля будівлі Верховної Ради.

 
Наметове містечко під Радою живе своїм життям
ірина балачук, уп

Українська правда