ГПУ закрила справу щодо податків Хомутинніка

Понеділок, 6 листопада 2017, 11:32
ukrinform

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків депутатом Верховної Ради від групи "Партія "Відродження" Віталієм Хомутинніком.

Про це "Українським новинам" повідомив керівник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк.

"Це кримінальне провадження дійсно було закрито в кінці минулого тижня. Ми проводили слідчі дії і злочину не встановили", – сказав він.

За його словами, Генпрокуратурі було надано всі документи, що підтверджують надходження коштів і погашення зобов'язань перед бюджетом з боку Хомутинніка.

Таким чином підстав для повідомлення йому про підозру слідчі не виявили.

Читайте також: "Хомутиннік: Я – людина залежна від підприємств у декларації"

Як відомо, 5 вересня голова депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік заявив про рішення залишити посаду керівника групи на перiод розслідування Генеральної прокуратури України та перевірки Державної фіскальної служби його декларацій.

Читайте також: "Організовані Партійні Групи-4: "Відродження" з Хомутинніком і без"

ГПУ розслідувала можливе ухилення від сплати податків Хомутинніком.

Згідно з матеріалами клопотання, нардеп задекларував у 2015 році 32,7 млн ​​гривень, 570 тис. доларів і 850 тис. євро готівки.

Крім того, депутат задекларував 88 об'єктів цінного рухомого майна.

Суд задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 рік.

Сам Хомутиннік запевняв, що не ухилявся від сплати податків.

В інтерв'ю "Українській правді" Хомутиннік визнавав, що за свої голосування депутати групи "Відродження" отримують від влади "бонуси на округи".powered by lun.ua