25.06

Банківський форум

Луценко розповіла, коли президент подасть проект про Антикорупційний суд

Четвер, 21 грудня 2017, 12:48

Президент Петро Порошенко може внести до Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд вже в 2018 році.

Про це заявила представник глави держави у Верховній Раді Ірина Луценко, повідомляє "ZN.ua".

У виданні зазначають, що, відповідаючи на питання у кулуарах парламенту про те, коли президент має намір внести свою законодавчу ініціативу, Луценко сказала: "Напевно, вже у наступному році"

Як відомо, 21 грудня Верховна Рада проголосувала за відкликання депутатського законопроекту №6011 про створення Антикорупційного суду. За це проголосували 235 нардепів.

Раніше представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що Порошенко закликає депутатів створити робочу групу з напрацювання законопроекту про створення Антикорупційного суду.

19 жовтня Соболєв заявив, що нардепи відкликали свій законопроект про створення в Україні антикорупційного суду, щоб аналогічний документ зміг подати до Верховної Ради президент Петро Порошенко. При цьому він закликав голову держави внести свій законопроект якомога швидше.

Проте Парубій заявив, що новий законопроект про антикорупційний суд можна буде внести в парламент лише після того, як Верховна Рада ухвалить рішення про зняття законопроектів про антикорупційні суди з порядку денного сесії.

Пізніше парламентарі  з двох спроб не змогли відкликати законопроект про Антикорупційний суд №6011, внесений групою депутатів.  

Читайте також: "Антикорупційний суд: яких маніпуляцій чекати від президента" та  "Компроміс або смерть. Чи може влада виконати вимоги протестів".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: