Вища рада правосуддя відкрила справу щодо судді Цокол

П'ятниця, 22 грудня 2017, 19:04

Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Печерського районного суду Києва Лариси Цокол.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ВРП 22 грудня, повідомляє офіційний сайт ради.

Зазначається, що в результаті розгляду двох скарг стосовно Цокол, в одному випадку скаржнику було відмовлено, а в іншому – ухвалено рішення про відкриття справи.

"Розглянувши скаргу Пікалова О.О., Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила відкрити дисциплінарну справу стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Цокол Лариси Іванівни", – йдеться у рішенні.

Цю скаргу громадянин Пікалов подав 14 березня 2017 року. Він стверджує, що поведінка Цокол була неправомірною, коли вона розглядала справу за його скаргою на бездіяльність Печерського управління поліції Києва щодо невнесення до ЄРДР відомостей на підставі його заяви.

Як відомо, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, лідер "Руху нових сил" заявляв, що суддю Ларису Цокол, яка відпустила його на час розслідування кримінального провадження, наразі хочуть знати з посади.

В свою чергу Вища рада правосуддя пояснила, що жодного зв'язку між дисциплінарною справою, яку можуть відкрити проти судді Лариси Цокол, і тим, що вона обирала запобіжний захід Міхеілу Саакашвілі, немає.

Валентина Романенко, УП
powered by lun.ua