Парубій каже, що є охочі врятувати "Волю народу" від розпуску

3891 перегляд
Понеділок, 15 січня 2018, 13:56

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що група "Воля народу", яку можуть розпустити через нестачу людей, має заяви від депутатів, які бажають її поповнити.

Про це він повідомив журналістам у понеділок.

"Як мені повідомив керівник групи (Ярослав Москаленко – ред.), в нього є заяви про входження в групу, і цього ця заява буде обов'язково оголошена з трибуни Ради", - розповів спікер.

Парубій сказав, що не знає, скільки таких заяв і хто саме їх подавав.

Як відомо, 7 листопада 2017 року Парубій оголосив про вихід зі складу групи "Воля народу" народного депутата Володимира Литвина.

Після виходу Литвина з групи її кількість налічує 18 нардепів.  Кількість осіб у групі не може бути меншою, ніж кількість осіб у найменшій фракції, що сформована протягом першої сесії. Наразі найменші фракції – 20 осіб ("Батьківщина" та "Радикальна партія"). 

Депутатську фракцію чи групу, склад якої став меншим від мінімальної кількості її членів, за 15 днів після офіційного оголошення спікер має розпустити.

У вересні 2017 року Парубій казав, що в розпорядженні апарату Верховної Ради є заяви двох нардепів на входження до групи "Воля народу".

При цьому голова "Волі народу" Ярослав Москаленко зазначає, що шукати людей до його групи допомагає влада.

Євген Кізілов, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua