У Ахметова отримали одну з найбільших розстрочок в Києві за часів Насірова

Середа, 17 січня 2018, 15:02

Компанія "ДТЕК Нафтогаз", до структури якої входить "Нафтогазвидобування", у липні 2016 року отримала від столичної податкової право на розстрочку податкових боргів у сумі 145,1 мільйонів гривень.

Відповідна інформація міститься в службовій інформації ДФС про укладені договори розстрочок, яку оприлюднив проект "Марлін", передає Економічна правда.

Згідно з угодою з податкової, сума нарахованих процентів за користування розстрочкою становила 5,8 млн гривень.

Це одна з найбільших розстрочок, виданих податковою в столиці протягом періоду 2015 – початку 2017 років, коли Державну фіскальну службу очолював ще не відсторонений Роман Насіров.

Також великі розстрочки отримали державне ПАТ "Об`єднана гірничо-хімічна компанія" 2016 року у сумі 173,6 млн гривень та приватна компанія "ЕРУ Трейдінг" того ж року у сумі 122,9 млн гривень.  

У липні 2016 року синхронно з "ДТЕК Нафтогаз" податкові розстрочки в значно менших сумах отримали ще кілька столичних компаній Ахметова.

Це "Житлотеплоенерго", "Теплові мережі",  Теплоелектроцентралі №5 та № 6, які входять в структуру  ПАТ "Київенерго".

Загалом компанії Ахметова від київських фіскалів отримали розстрочки податкових боргів у сумі 148 млн гривень, із зобов’язанням сплатити 5,8 млн гривень процентів.

Компанія "Нафтогазвидобування" була заснована у 1999 році Миколою Рудьковським у партнерстві з Петром Порошенком. На початку 2000-х років - 50% частка Порошенка в проекті перейшла Шуфричу.

У квітні 2013 року Донбаська паливно-енергетична компанія, яка входить до групи СКМ Ріната Ахметова, збільшила частку в "Нафтогазвидобуванні" з 25% до 50%.

У березні минулого року Ахметов  сконцентрував 75% акцій "Нафтогазвидобування".

powered by lun.ua