Порошенко взяв на озброєння брошуру Петлюри "Московська воша"

17119 переглядів
Понеділок, 22 січня 2018, 13:38

В боротьбі з агресором Україна відчуває потужну підтримку міжнародних партнерів і готова дати жорстку відсіч у разі спроби наступу.

Про це заявив президент Петро Порошенко 22 січня під час урочистостей до Дня Соборності України, інформує прес-служба глави держави.

"Я хочу наголосити, що Україна вже готова дати жорстку військову відсіч агресорові в разі його спроб піти у наступ. У боротьбі з агресором ми відчуваємо потужну підтримку наших міжнародних партнерів", – сказав він.

За словами президента, це позитивна відмінність сьогоднішньої ситуації від тієї, яка була 100 років тому.

"Ми засвоїли уроки. Ми усвідомили помилки. Ми не допустимо їх повторення. Я переконаний, нам вистачить розуму і сил, щоби політичну боротьбу всередині країни утримувати в межах європейських стандартів стосунків влади та опозиції. Це потрібно для того, щоби ворог не зміг підірвати нас із середини; щоби п'ята колона не підняла голови; щоби отаманщина не руйнувала основ державності і демократії", – наголосив Порошенко.

Він розповів, як був вражений "Спогадами" Павла Скоропадського та як на день народження отримав контрпропагандистську брошуру Симона Петлюри, яка має символічну назву "Московська воша".

"Вона, хочу наголосити, зовсім не ксенофобська, бо є в ній і самокритичний розділ "Свої гниди", – сказав Порошенко, зазначивши, що "було би повчально погортати ще й Махна".

"Руйнівний феномен Отаманщини слід аналізувати, - тим більше, що охочі її реанімувати є і зараз, в ці часи деякі популісти", – наголосив президент.

Порошенко згадав, що становленню тодішньої держави завадив брак інформаційної політики.

За його словами, зараз Україна спільно з європейськими партнерами шукає відповідь на питання, як протидіяти російським фейкам.

"Відповідь на запитання, як боротися з російською пропагандою, яка підриває суверенітет та демократію у всьому світі, зараз це вже визнано, шукають на рівні Євросоюзу та його окремих членів. Ми координуємо наші зусилля зовні з нашими партнерами, а всередині країни я розраховую на саморегуляцію та пропозиції з боку української медіа-спільноти", – наголосив глава держави.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua