В РФ працівників ядерного центру затримали за майнінг криптовалют

Субота, 10 лютого 2018, 09:43

У м.Саров Нижегородської області інженерів Всеросійського науково-дослідного інституту експериментальної фізики, що входить до складу ДП "Росатом", затримали на робочому місці за майнінг криптовалют.

Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу НДІ.

"Мала місце спроба несанкціонованого використання службових обчислювальних потужностей в особистих цілях, зокрема для майнінгу", - повідомили в НДІ.

Щодо затриманих порушено кримінальну справу.

8 лютого ЗМІ повідомляли, що для майнінгу криптовалют інженери центру Сарова використовували потужності суперкомп'ютера. Техніку, яку вони використовували, не мала підключення до інтернету, але співробітники центру знайшли спосіб вийти в мережу. 

У 2011 році у ядерному центрі у Сарові ввели в експлуатацію найпотужніший на той момент суперкомп'ютер в Росії, його потужність становить 1 петафлопс - 1 квадрильйон операцій на секунду.

Всеросійський науково-дослідний інститут експериментальної фізики розташований у закритому місті Саров та входить до складу держкорпорації "Росатом". Співробітники інституту розробили перші атомну і водневу бомби.powered by lun.ua