Американський радник Міноборони розповів, яким має бути цивільний міністр

2330 переглядів
Вівторок, 13 лютого 2018, 12:08

Цивільний міністр оборони України, який має очолити оборонне відомство в 2018 році, повинен не тільки продовжувати реформи, але і бути відкритим.

Таку думку в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" висловив іноземний радник Міноборони України від США Стівен Сільверштейн.

"Цивільний міністр оборони України повинен бути відкритим людям, з широким кругозором, він повинен розуміти, яке складне і велике міністерство йому підпорядковане", - сказав він.

Сільверштейн додав, що пріоритетом цивільного міністра має бути безпека і оборона України.

"У нього повинно бути розуміння необхідності продовження реформ", - упевнений він.

На думку Сільверштейна, цивільний міністр оборони повинен добре взаємодіяти з усіма залученими сторонами, з громадськими організаціями, країнами НАТО, різними міжнародними партнерами.

"Він повинен добре знати історію, розуміти міжнародну політику. Не важливо, буде це людина з військовими минулим чи без – головне, щоб він вмів слухати і вмів доносити інформацію", - підсумував Сільверштейн.

Як відомо, у грудні 2017 року голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков заявив, що відповідно до зобов'язань стосовно оборонних реформ у рамках Стратегічного оборонного бюлетеня у 2018 році на посаду міністра оборони України має бути призначена цивільна особа.powered by lun.ua