ОІ-2018: У медальному заліку знову двоє лідерів за "золотом"

Четвер, 22 лютого 2018, 15:58
ОІ-2018: У медальному заліку знову двоє лідерів за золотом

Збірна Норвегії продовжує утримувати лідерство у медальному заліку зимових Олімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані.

Норвегія виграла 35 нагород (13-12-10). На другій позиції знаходиться Німеччина - 25 (13-7-5). На третьому місці з 24-ма медалями залишається команда Канади - 24 (9-7-8).

Збірна України з одним "золотом" опустилася на 19-те місце, яке ділить з командою Угорщини.

Українці 22 лютого знову не виправдали сподівань. Жіноча збірна України в біатлоні лише 11-та.

До речі, Дарина Домрачева, яка зі збірною Білорусі виграла "золото" встановила нове досягнення. Для Домрачевої ця медаль стала четвертою "золотою", і це рекорд для біатлоністок на Олімпіадах.

У гірськолижному спорті в слаломі виступив українець Іван Ковбаснюк, який не зумів завершити дистанцію.

23 лютого у Пхьончхані розіграють п`ять комплектів медалей.

О 13:15 за київським часом стартує чоловіча естафета в біатлоні і це остання спроба українців поборотися за медаль на Олімпіаді-2018.