ОІ-2018: Канада ще побореться за перемогу в медальному заліку

П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:24

Після 13-ти днів зимової Олімпіади в південнокорейському Пхьончхані лідером медального заліку залишилася команда Норвегії.

У норвезьких спортсменів 36 медалей (13-13-10). Команда Німеччини з 25-ма (13-7-5) нагородами розташувалася на другому рядку.

Збірна Канади виграла 27 медалей, 10 з яких "золоті", вісім - "срібних" та 9 - "бронзових" і за два дні до закінчення ОІ-2018 буде боротися за перемогу в медальному заліку.

Збірна України з одним "золотом" посунулася на 20-те місце.

Виступ чоловічої збірної в біатлонній естафеті був останнім, хоча й теоретичним шансом української команди на завоювання медалі.

23 лютого в Пхьончхані визначилися учасники фіналу олімпійського турніру з хокею. У вирішальному матчі зіграють команди ОАР та Німеччини.

У півфіналах збірна російських атлетів переграла команду Чехії з рахунком 3: 0, а німці сенсаційно перемогли Канаду (4: 3).

24 лютого у Пхьончхані буде розіграно сім комплектів нагород.