На Прикарпатті затопило будинки й двори
![На Прикарпатті затопило будинки й двори](https://img.pravda.com/images/doc/f/7/f727293-485.jpg)
У деяких районах Івано-Франківської області внаслідок сильного дощу підтоплено житлові та адміністративні будинки та прибудинкові території.
![](http://img.pravda.com/images/doc/f/d/fd32807-1113.jpg)
Як повідомляє в суботу Держслужба з надзвичайних ситуацій, станом на 06:00 30 червня спостерігалися підтоплення в місті Калуш, селищах Богородчани та Рожнятів, Городенківському, Долинському, Снятинському районах, на території Болехівської МР та в Івано-Франківську.
![](http://img.pravda.com/images/doc/1/2/1235457-dsc02966.jpg)
Всього підтоплено: 202 житлові будівлі, 8 підвальних приміщень ж/б, 20 прибудинкових території ж/б, 1 насосне приміщення підприємства НГВУ "Долина нафтогаз", 1 будівлю трансформаторної підстанції Івано-Франківського РЕМ, 40 присадибних ділянок, 35 га сільськогосподарських угідь.
![](http://img.pravda.com/images/doc/1/9/191c7f9-dsc02992.jpg)
Крім того, внаслідок негоди пошкоджено 14 км доріг місцевого значення, пошкоджено 3 мости, які сполучають сільські місцеві дороги з приватними присадибними ділянками.
Підрозділами ДСНС відкачано понад 700 м.куб. води.
![](http://img.pravda.com/images/doc/2/3/231b1cc-dsc03052.jpg)
Залишаються частково підтоплені окремі підвальні приміщення житлових будинків.
На територіях підтоплених населених пунктів працюють комісії органів місцевого самоврядування по уточненню розмірів завданих збитків. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області.