В Україні просять заборонити книги ще 12 російських видавництв

2182 перегляди
Вівторок, 10 липня 2018, 16:04

Держкомтелерадіо надіслав  у відповідні українські органи розпорядження про санкції проти 12 російських видавництв, які розповсюджують антиукраїнську літературу.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зокрема, цей перелік складається з 9 видавництв та 3 власників веб-сайтів.

Загалом у списку видань, який склали у Держкомтелерадіо,  станом на 10 липня - 184 найменування книжкової продукції.

Повідомляється, що серед них - "книги"  терориста Захара Прилєпіна, Едуарда Лимонова, ідеолога так званого "русского мира" Олександра Дугіна, полковника КДБ Анатолія Терещенка та інші.

"Назви "творів" говорять самі за себе – "Киевская хунта", "Кровавые преступления бандеровской хунты", "Киев капут", "Конец проекта "Украина","Украина в огне евроинтеграции", "Сверхчеловек говорит по-русски",  "Великая сталинская империя", - пояснили в українському комітеті.

Згідно з останнього оновлення переліку від  5 липня, у Держкомтелерадіо зазначили, що найбільше у поширенні антиукраїнських видань відзначилися російські видавництва "Вече", "Эксмо", "Центрполиграф", "Алгоритм".

У травні Державний комітет телебачення і радіомовлення України запропонував застосувати економічні санкції до юридичних осіб Росії, які систематично друкують і поширюють видання антиукраїнського змісту.

Тоді список складався з 172 видань, випущених 35 видавництвами.

Українська правда


powered by lun.ua