Грановський декілька разів приїжджав до НАБУ поговорити про антикорсуд – Ситник

П'ятниця, 13 липня 2018, 09:38

Народний депутат з фракції БПП Олександр Грановський, якого називають "куратором президента в судах та прокуратурі" декілька разів приїжджав на зустріч до директора НАБУ Артема Ситника.

Про це директор НАБУ розповів в інтерв’ю УП.

"Він ( Грановський – УП) приїжджав декілька разів. Ми говорили про Антикорупційний суд. Я зараз не готовий сказати, скільки зустрічей я провів у дискусіях про Антикорупційний суд", – переконував Ситник.

На уточнення, чому зустрічі щодо суду відбувалися із Грановським Ситник відповів: "Людина приїхала, захотіла поговорити на цю тему".

Директор НАБУ зауважив, що нардеп зустрічався з ним не в якості переговірника від АП, а саме як парламентарій.

Водночас на запитання, чи Ситник обговорював закон про Антикорупційний суд з президентом Петром Порошенком, він відповів: "Я вже давно не говорив з президентом з цього приводу. Але у нас колись була розмова з цього приводу".

Раніше журналісти "Схем" зафільмували, як директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник 26 квітня відвідував будинок, у якому мешкає президент Петро Порошенко у Козині

За словами журналістів, у цей же час біля воріт резиденції були автівки, якими користується депутат Олександр Грановський.

Директор НАБУ стверджував, що того вечора розмовляв тільки із президентом у форматі тет-а-тет, а з депутатом Грановським, якого називають "куратором" президента у судах і прокуратурі, не бачився і не спілкувався.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування