У Туреччині український турист помер після 7 днів коми

Субота, 14 липня 2018, 16:40

В одній з лікарень Туреччини помер 57-річний український турист із Запоріжжя, який тиждень перебував у комі після того, як 7 липня його побив турист з Росії на курорті в Анталії.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані турагентства "Ліга-Тур-Сервіс" (м.Запоріжжя) та родичів потерпілого. Згідно з інформацією, чоловік помер 14 липня.

За даними ІФ, вдень у суботу в аеропорту Запоріжжя готувалися прийняти літак санавіації з Анталії з потерпілим українським туристом, однак за кілька годин до прильоту літака рейс несподівано скасували.

Інформацію про смерть українського туриста в Анталії "Українській правді" підтвердили джерела у дипломатичних колах.

За даними співрозмовника УП, чоловіка не встигли транспортувати до України, хоча підготовка для цього проводилася, за побажанням родичів та попри застереження лікарів.

За інформацією джерела, Сова перебував у важкому стані і до летального фіналу могло призвести перепідключення його до апаратів життєзабезпечення під час підготовки до транспортування.

Як повідомив УП заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, підозрюваному у побитті українця заборонено залишати територію Туреччини.

"Посольство (України у Туреччині - ред.) звернулося до прокуратури з клопотанням повідомити про хід розслідування справи", - зазначив Кирилич. 

Він також зауважив, що не уповноважений повідомляти медіа інформацію щодо загибелі українця.

"Це - трагедія окремої української родини, а консул виконає усі необхідні дії, які вчиняються в такому випадку", - наголосив Кирилич.

Нагадаємо, конфліктна ситуація між громадянином РФ та 57-річним мешканцем Запоріжжя Андрієм Совою сталася 7 липня. У результаті конфлікту українець упав і вдарився головою.  За деякими даними, росіянин прийшов з сусіднього готелю і побив українця.  

Чоловіка з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної лікарні, де медики прийняли рішення про термінову операцію. Чоловік впав у кому.

За даними агенції "Інтерфакс-Україна", у крові постраждалого було виявлено великий вміст алкоголю, тому страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилась здійснювати оплату.

У МЗС України повідомили, що Сову можуть транспортувати на батьківщину санітарним літаком, попри кому, оскільки лікарі дали згоду на його транспортування.

За даними джерела "Української правди", переліт міг відбутись 14 липня.

Українська правда, "Інтерфакс-Україна"