Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Відпустили додому помічника нардепа, який підстрелив підлітка

Вівторок, 17 липня 2018, 19:42

Суд відправив під нічний домашній арешт помічника народного депутата Олега Шанька, який поранив з травматичної зброї 14-річного хлопця.

Відповідна ухвала Апеляційного суду Київської області оприлюднена в Єдиному реєстрі рішень.

Суд скасував арешт, призначений йому 27 червня.

"Застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту на нічний період доби тривалістю 60 днів, звільнивши його з-під варти", – вирішила колегія.

Таким чином, вона повністю задовольнила скаргу самого Шанька та частково – скарги його адвокатів, один з яких просив призначити заставу, інший – особисте зобов’язання.

Підозрюваний наполягав, що арешт – це "занадто суворий запобіжний захід", адже не було враховано, що він "раніше не судимий, має вищу освіту, характеризується позитивно, бере активну участь у різних соціальних проектах, має на утриманні двох дітей та матір похилого віку, щиро розкаюється у скоєному, не мав жодного наміру нашкодити потерпілому, обіцяє виконувати усі покладені на нього обов'язки та компенсувати завдану шкоду".

На тому ж наголошували адвокати, заявляючи, що ухвала про арешт "є незаконною та необґрунтованою".

За їхніми словами, Шанько "веде активну соціальну діяльність", його мати була госпіталізована після арешту сина, "підстави вважати, що він буде переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду, відсутні".

Крім того, підозрюваний нібито не може впливати на потерпілого та свідків, бо вони вже допитані.

"Між тим, резонанс вчиненого кримінального правопорушення, на чому наполягав прокурор, не є безумовною підставою для застосування виняткового запобіжного заходу у виді тримання під вартою", – зазначає захист.

26 червня у місті Вишневе Київської області нетверезий чоловік поранив з травматичної зброї 14-річного хлопця.

Нардеп від БПП Юлій Мамчур підтвердив, що це його помічник на громадських засадах, і заявив, що позбавив його статусу.

Наступного дня Шанька арештували на два місяці.

Соня Лукашова, для УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: