Адвокат Трампа таємно записав розмову з ним про виплату моделі Playboy

Субота, 21 липня 2018, 06:54

Давній адвокат президента США Майкл Коен таємно записав розмову з ним, коли вони обговорювали виплату колишній моделі Playboy, яка заявила, що у неї був роман з Трампом.

Про це, посилаючись на джерела, пише The New York Times.

Повідомляється, що запис було вилучено ФБР під час обшуку в офісі Коена. Міністерство юстиції розслідує причетність Коена до виплат жінкам, щоб запобігти небажаним повідомленням про Трампа перед виборами в 2016 році.

Прокурори хочуть знати, чи є ці виплати порушенням федерального закону про фінансування кампанії, і будь-яка розмова з Трампом про ці виплати буде представляти для них великий інтерес, пише видання.

Колишня модель Карен Макдугал стверджує, що в 2006 році у неї були стосунки з Трампом, незабаром після того, як його дружина Меланія народила сина Баррона. Макдугал продала свою історію за 150 тисяч доларів таблоїду The National Enquirer, який підтримував Трампа в останні місяці президентської кампанії і не опублікував її.

 

Особистий адвокат Трампа Рудольф Джуліані в телефонній розмові підтвердив, що Трамп особисто обговорював платежі Макдугал з Коеном. Він додав, що розмова тривала менше двох хвилин і Трамп не знав, що його записують. За словами адвоката, президент США не зробив нічого поганого, у запису немає нічого, що вказує на те, що Трамп знав про виплату таблоїдом 150 тисяч доларів моделі.

За словами трьох людей, що слухали запис, невідомо чим закінчилася розмова, оскільки запис обрізаний.

Джуліані спочатку повідомив, що співрозмовники на запису обговорювали виплату Макдугал. Однак пізніше він сказав, що Трамп і Коен насправді обговорювали покупку права на цю історію у The National Enquirer, що по суті стало б компенсацією витрат газети на виплату моделі.

Адвокат стверджує, що цей платіж так і не був здійснений, додавши, що Трамп розпорядився виписати чек в разі, якщо Коен буде робити виплату пов'язану з моделлю, щоб вона була задокументована.

Раніше порноактриса Стефані Кліффорд (відома як Стормі Деніелс) заявляла, що в 2006 році мала сексуальні стосунки з Трампом. Вона стверджує, що її стосунки з Трампом тривали також у 2007 році.

Поліграф показав, що Кліффорд в 2006 році дійсно мала сексуальний контакт з Дональдом Трампом.

На початку березня 2018 року вона аявила, що подає в суд на Трампа, оскільки хоче анулювати угоду про нерозголошення інформації про сексуальні стосунки з ним.

У лютому адвокат Трампа Майкл Коен підтвердив, що він особисто і з власних коштів заплатив актрисі 130 тисяч доларів в жовтні 2016 року, напередодні президентських виборів в США.

Адвокат Трампа заперечив чутки про те, що його шеф мав зв'язок з Кліффорд.

Пізніше Джуліані заявив, що Трамп відшкодував Коену $ 130 тисяч доларів, які той заплатив порноактрисі.