Україна веде переговори про санкції проти чорноморських портів РФ – Омелян

Субота, 21 липня 2018, 07:46

Україна веде перговори про запровадження санкцій проти чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ми проводимо переговори з нашими європейськими, американськими партнерами, щоб відповідні санкції було застосовано до чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря та українських портів в Азовському морі", – зазначив Омелян.

"Ми бачимо, що санкційна хвиля не зменшується, а навпаки збільшується. Останній розгляд у Конгресі США щодо розширення санкційного списку і взагалі можливості визнання Росії як країни, яка спонсорує тероризм - більше, ніж адекватна відповідь на всі безчинства РФ. Ми бачимо, що вже 6 чоловік з ЄС, які були причетні до побудови цього мосту, вже знаходяться під санкціями", – додав Омелян.

Як повідомлялось, в ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

Нагадаємо,  спецслужби Росії затримали майже 150 суден, які прямували через Керченську протоку до портів Бердянська та Маріуполя.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що віддав накази українським військовим, спрямовані на припинення масових затримань суден, що прямують через Керченську протоку.

powered by lun.ua