На Житомирщині обвалилася стіна 5-поверхового гуртожитку. Обійшлося без жертв

Субота, 28 липня 2018, 13:36

У Житомирській області на території Новочорторийського державного аграрного технікуму обвалилася стінка п’ятиповерхової будівлі гуртожитку.

Як повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, інцидент стався 28 липня близько 6 ранку у с. Нова Чортория Любарського району.

Загиблих та травмованих внаслідок події немає.

 
 
Фото - управління ДержНС у Житомирській області

Будівля має три під’їзди на 225 житлових кімнат, внаслідок обвалу зруйновано 25 житлових кімнат загальною площею близько 250 кв.м., зазначили у ДСНС. 

Згодом в облуправлінні ДержНС уточнили, що зруйновано частину тильної стіни та 24 житлові кімнати у третьому під'їзді загальною площею близько 330 кв. м. Загалом у третьому під'їзді було 48 кімнат. 

"Попередня причина події - підмивання фундаменту будівлі ґрунтовими і дощовими водами, внаслідок чого сталося просідання фундаменту і часткове руйнування будівлі. Загроза іншим двом під'їздам відсутня", - зазначили у ДержНС. 

Згідно з повідомленням, 28 липня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любарського району, де ухвалено рішення про обмеження доступу до місця руйнування і гуртожитку для запобігання випадкам мародерства і травмування людей, а також про створення комісії із визначення аварійності будівлі, ремонту або демонтажу третього під'їзду.