"Динамо" перемагає ФК "Львів" у матчі Прем`єр-ліги

Субота, 28 липня 2018, 21:57

У матчі 2 туру української Прем`єр-ліги київське "Динамо" нам виїзді з великими труднощами здолало ФК "Львів" з рахунком 1:0.

Переможний гол кияни забили лише на другій доданій хвилині до основного часу.

Матч пройшов у суботу, 28 липня у Львові.

У стартові хвилини першого тайму на полі була рівна гра, а потім ініціатива поступово перейшла до "Динамо". Небезпечними ударами в киян у перші 45 хвилин відзначилися Веніамін Вербич та Микита Бурда.

У господарів поля моментів біля воріт "Динамо" майже не було. В одному з епізодів на виході невпевнено зіграв Денис Бойко, але обійшлося для гостей без удару по воротах.

У другому таймі "Динамо" знову володіє перевагою. Гарний удар вийшов головою в Бурда.

Найреальніший момент у 90 хвилин був у Сергія Сидорчука, який вийшов сам нам сам з воротарем ФК "Львів", але не зумів його переграти.

Під завершення матчу головний арбітр матчу роздав по одному попередженню для гравців "Динамо" та ФК "Львів", які симулювали при падінні в штрафному, вимагаючи пенальті.

Вже в доданий арбітром час зіграла заміна Олександра Хацкевича. Назарій Русин вийшов на заміну і першим дотиком до м`яча забиває в падінні у ворота львів`ян.

Ще в одному матчі Прем`єр-ліги за суботу "Олександрія" з рахунком 1:0 перемогла "Зорю".